Шановні автолюбителі!

розміщено в: Без рубрики | 0

 

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Автошкола “Фегра” працює з 1994 року. За 25 років роботи ми випустили тисячі водіїв різних категорій. Автошкола має Державну ліцензію (Ліц. АВ №048969 вид. 27.07.2006 – ДАК №78 від 04.06.2009) на право підготовки і перепідготовки водіїв різних категорій Міністерства освіти і науки України та Сертифікат про Державну акредитацію.

Програма навчання в автошколі складається з теоретичного курсу (правила дорожнього руху, вивчення будови та технічного обслуговування автомобіля, першої медичної допомоги), практичних занять на навчальних майданчиках та вулицях міста. Викладання теорії та практики проводять досвідчені викладачі та спеціалісти з практичного водіння,які пройшли атестацію в ДАІ.

 

 

Культура водіння сучасного автомобіля вимагає від водія не тільки тонкої техніки водіння, але й уміння мислити, аналізувати дорожню ситуацію і швидко приймати рішення. Залучаючи Вас до цієї культури, ми навчимо Вас адекватно оцінювати свої можливості і можливості вашого автомобіля. Отримані у нас знання допоможуть Вам прогнозувати ситуацію на дорозі, а, отже, значно підвищать Вашу безпеку і безпеку всіх учасників дорожнього руху, дозволять відчувати себе комфортно за кермом. Зниження рівня аварійності на дорогах відбувається завдяки професійній підготовці водіїв транспортних засобів, які вміють грамотно застосовувати і дотримуватися правил дорожнього руху, керувати автомобілем в різних дорожніх ситуаціях, прогнозувати розвиток аварійних і критичних ситуацій при управлінні автомобілем.

Автошкола має в своєму арсеналі велику навчальну базу:
–    обладнані класи з правил дорожнього руху, ОБДР і будови автомобіля,оснащені кондиціонерами;
–    електорофіковані макети світлофорів всіх типів;
–    комп’ютерні програми для підготовки здачі іспитів в ДАІ;
–    безліч стендів і плакатів;
–   автопарк складається з сучасних автомобілів з механічною та автоматичною коробкою передач, обладнаних у відповідності до вимог “програми підготовки водіїв” додатковими педелями зчеплення та гальм;
–    мототранспорт для навчання вищого пілотажу мотоциклістів;
–    власний майданчик для тренувань та здачі екзаменів на мототранспортних засобах

Теоретичні заняття проходять переважно увечері. Навчання водінню проходить поза сіткою теоретичних занять, за індивідуальниму графіком, погодженим з диспетчером.
Курсанти автошколи «Фегра» можуть планувати практичне керування в будь-який зручний для них час, шість разів на тиждень з 8:00 до 18:00 години.

Завдяки обладнаним навчальним класам всі екзамени в автошколі  проходять без черг та незручностей.На іспит у ВРЕР група наших випускників виїжджає організовано і здає іспити на автомобілях автошколи. На всі повторні іспити, за домовленістю, автошкола також надає свій навчальний транспорт безкоштовно.

Основне наше досягнення (це не реклама) – більше 60% наших курсантів приходять до нас за рекомендацією своїх друзів, які успішно закінчили нашу автошколу і отримали посвідчення водія. Це – результат праці викладачів та спеціалістів з практичного водіння, індивідуального підходу до кожного нашого «автостуденту».

Наша автошкола пропонує: авто права Черкаси, автомобільні права Черкаси, права на авто Черкаси, права водія Черкаси, права Черкаси.

Сподіваємося, що Ваше знайомство з автошколою «Фегра», яке почалося з ознайомчої інформації, буде продовжено і надалі ми побачимо Вас в числі наших учнів.

Залишити відповідь